Šifra proizvoda: 702242
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Čvorovan |
| Dužina | 244 cm |
| Širina | 178 cm |
| Materijal | Vuna 100% |
| Zemlja Porijekla | Turska |
| Debljina | ~ 5 mm |
| Osnovna Boja | Bež |
| Oblik | Pravougaoni |
| Čvoraža (m2) | ~ 300 000 |
Budite prvi koji će ostaviti utisak