Šifra proizvoda: 415943
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Taftovan |
| Dužina | 240 cm |
| Širina | 170 cm |
| Materijal | Viskoza 80% Pamuk 20% |
| Zemlja Porijekla | Indija |
| Debljina | ~ 10 mm |
| Osnovna Boja | Braon |
| Oblik | Pravougaoni |
Budite prvi koji će ostaviti utisak