Šifra proizvoda: 100138
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Čvorovan |
| Dužina | 117 cm |
| Širina | 77 cm |
| Materijal | Svila 100% |
| Zemlja Porijekla | Iran |
| Debljina | ~ 3 mm |
| Osnovna Boja | Multi |
| Oblik | Staza |
| Čvoraža (m2) | ~ 1 800 000 |
Budite prvi koji će ostaviti utisak