Šifra proizvoda: 200282
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Čvorovan |
| Dužina | 206 cm |
| Širina | 104 cm |
| Materijal | Vuna 100% |
| Zemlja Porijekla | Pakistan |
| Debljina | ~ 3 mm |
| Osnovna Boja | Plava |
| Oblik | Staza |
| Čvoraža (m2) | ~ 250 000 |
Budite prvi koji će ostaviti utisak