Šifra proizvoda: 415170
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
DOSTUPNO NA STANJU. ISPORUKA SE VRŠI U ROKU OD 2-3 RADNA DANA.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Taftovan |
| Dužina | 241 cm |
| Širina | 153 cm |
| Materijal | Vuna 100% |
| Zemlja Porijekla | Indija |
| Debljina | ~ 10 mm |
| Osnovna Boja | Siva |
| Oblik | Pravougaoni |
Budite prvi koji će ostaviti utisak