Šifra proizvoda: 202635
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Mašinski Radjen |
| Dužina | 150 cm |
| Širina | 80 cm |
| Materijal | 85% Pamuk - 15% Poliester |
| Zemlja Porijekla | Turska |
| Debljina | ~ 5 mm |
| Osnovna Boja | Siva |
| Oblik | Staza |
Budite prvi koji će ostaviti utisak