Šifra proizvoda: 202065
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Ručno Završeno |
| Dužina | 150 cm |
| Širina | 150 cm |
| Materijal | Modal 100% |
| Zemlja Porijekla | Iran |
| Debljina | ~ 3 mm |
| Osnovna Boja | Crvena |
| Oblik | Kružni |
| Broj tačaka (m2) | ~ 2 000 000 |
Budite prvi koji će ostaviti utisak