Šifra proizvoda: 416525
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-18h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Tkano |
| Dužina | 194 cm |
| Širina | 156 cm |
| Materijal | Vuna 100% |
| Zemlja Porijekla | Pakistan |
| Debljina | ~ 3 mm |
| Osnovna Boja | Bež |
| Oblik | Pravougaoni |
Budite prvi koji će ostaviti utisak