Šifra proizvoda: 201172
Besplatna dostava
Imate pitanje ili želite najbolju cijenu?
✔ Odgovaramo brzo (10-19h)
Pozovite nas ili nam pišite. Možemo vam pokazati tepih i putem video poziva.
| Starost | Novo |
|---|---|
| Proizvodnja | Rukom Čvorovan |
| Dužina | 303 cm |
| Širina | 203 cm |
| Materijal | Vuna 100% |
| Zemlja Porijekla | Indija |
| Debljina | ~ 5 mm |
| Osnovna Boja | Zelena |
| Oblik | Pravougaoni |
| Čvoraža (m2) | ~ 350 000 |
Budite prvi koji će ostaviti utisak